Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

День медичного працівника 14.06.2018 року

15.06.2018

         14 червня 2018 року в приміщенні  Хмельницької дитячої школи мистецтв  відбулись урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

            Присутніх у залі та всіх медичних працівників міста благословив та привітав капелан, настоятель Храму святого Пантелеймона отець  Леонід  Дьяченко!

       Міський голова Олександр Симчишин щиро подякував за роботу медикам міста, відмітив позитивні зрушення у роботі галузі, значну ефективність запроваджених  в місті програм – «Ліки на тумбочку», три дні безкоштовного лікування у реанімаційних відділеннях, безкоштовне забезпечення медичної допомоги у травмпунктах міста. Очільник міста відзначив  грамотами та цінними подарунками кращих працівників закладів охорони здоров’я, що розташовані не території міста Хмельницького.

        Начальник управління охорони здоровя Хмельницької міської ради Борис Ткач привітав колег з професійним святом та висловив надію  на прогресивні зміни, що несе за собою реформа охорони здоровя. Кращі медичні працівники міста були нагороджені грамотами управління охорони здоров’я.

            Присутніх на концерті медиків яскравими номерами привітали Школа танцю «Експресія»,солістка центру творчого розвитку «Піано» Тетяна Адамчук та учні  Акторської школи  «Пармезан».