Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

14.06.2019

11 червня 2019 року в приміщенні  Хмельницького міського будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Присутніх у залі та всіх медичних працівників міста благословив та привітав настоятель  Покровського Храму Української Православної Церкви отець Олег Макаровський.

Міський голова Олександр Симчишин щиро подякував за роботу медикам міста, відмітив позитивні зрушення у роботі галузі.

Очільник міста відзначив  грамотами та цінними подарунками кращих працівників закладів охорони здоров’я, що розташовані не території міста Хмельницького.

Начальник управління охорони здоровя Хмельницької міської ради Борис Ткач привітав колег з професійним святом та висловив надію  на прогресивні зміни, що несе за собою реформа охорони здоровя. Кращі медичні працівники міста були нагороджені грамотами управління охорони здоров’я.

Кращих  керівників профспілкових організацій відзначила  голова міської організації профспілки медичних працівників міста Тетяна Кудла.

Присутніх на концерті медиків яскравими номерами колективи Хмельницького муніципального  камерного хору,  Хмельницького     муніципального естрадно-духового оркестру, солісти  оркестру Павло Дасюк та Дарія Коневега, Зразковий  ансамбль народного танцю «Намисто» Хмельницького міського будинку культури та солістки шоу-балету «Лімеренс».

Управління охорони здоровя та вся медична галузь міста щиро дякує  управлінню культури та туризму всім учасникам святкового концерту та бажає їм міцного здоров’я!