Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Новини

Оголошено конкурс на посаду головного лікаря

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря Хмельницької міської поліклініки № 1

Відбулось перше засідання конкурсної комісії

02.07.2018 року відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Хмельницької міської поліклініки № 1 (протокол)

Створена конкурсна комісія

Наказом управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради від 02.07.2018 р. №158 затверджено персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Хмельницької міської поліклініки № 1

День медичного працівника 14.06.2018 року

14 червня 2018 року в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулись урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Оголошення про формування конкурсної комісії

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Хмельницької міської поліклініки № 1

У місті розпочалася робота проекту "Проти опіків"

Згідно із аналізом статистичних даних, зібраних протягом 2007-2017 рр., щорічно в Україні від опікових травм різного ступеня важкості страждають від 6,8 до 9,7 тисяч дітей.

На Зарічанській, 30 працює сімейна амбулаторія

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 8, яка надає допомогу понад 15 тисячам хмельничан, продовжила роботу за новою адресою.

Тренінг-програма "Мистецтво лікування"

30 травня 2018 року Хмельницька обласна філармонія знову зустрічала поважних гостей з тренінг-програмою для лікарів «Мистецтво лікування».

Нові пісні про головне: кардіологічні алгоритми

24 травня 2018 року в приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові пісні про головне: кардіологічні алгоритми».

Всесвітній тиждень імунізації – 24-30.04.2018 р.

Імунізація рятує мільйони людських життів і отримала широке визнання в якості одного з найбільш дієвих та ефективних заходів у сфері охорони здоров’я.