Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Новини

Всесвітній тиждень імунізації – 24-30.04.2018 р.

Імунізація рятує мільйони людських життів і отримала широке визнання в якості одного з найбільш дієвих та ефективних заходів у сфері охорони здоров’я.

Меланома STOP: перевір родимку

До Всеукраїнського дня боротьби з меланомою 20 квітня 2018 року з 09-00 до 15-00 в управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради (кабінет №1) проводитиметься безкоштовне обстеження родимок на предмет переродження в меланому.

У міській поліклініці №3 запрацював ліфт

У Хмельницькій міській поліклініці №3 запрацював ліфт, який простояв майже 40 років.

07.04.18 Всесвітній день здоров’я

Компанія Всесвітнього дня здоров’я відбувається в першій декаді квітня.

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабаря. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.

ЯК УКРАЇНЦІ ОБИРАТИМУТЬ ЛІКАРЯ.

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я.

З КВІТНЯ МОЖНА ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

2 квітня розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

24.03.18 ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ

«ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ З ТУБЕРКУЛЬОЗУ В ПЕРІОД РЕФОРМУВАННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»

КТ чи МРТ? Що краще?

У зв’язку з тим що дуже часто плутають методи діагностики комп’ютерної томографії (КТ) і магнітно-резонансної томографії (МРТ), виникла потреба розмежувати ці два поняття.

На вул.Зарічанській,4 працює сімейна амбулаторія

Днями, у відремонтованому приміщенні на вулиці Зарічанській, 4 розпочала роботу амбулаторія загальної практики-сімейної медицини №10 міського центру ПМСД №2.