Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Новини

Обрано директора КП "ХМЛДЦ"

Протокол засідання конкурсної комісії №3

Відбулось друге засідання конкурсної комісії

19.06.2019 року відбулось друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КП "ХМЛДЦ" (протокол)

Проект “Сервіс-УТОГ” для нечуючих людей

Управління охорони здоров’я доводить до відома мешканців м. Хмельницький, що з метою покращення обслуговування нечуючих членів Товариства області перекладачами жестової мови з 2018 року в системі УТОГ впроваджений новий проект “Сервіс-УТОГ”.

Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

11 червня 2019 року в приміщенні Хмельницького міського будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника.

Оголошено конкурс на посаду директора

Оголошується конкурс на зайняття посади директора КП "ХМЛДЦ"

Відбулось перше засідання конкурсної комісії

23.05.2019 року відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КП "ХМЛДЦ" (протокол)

Створена конкурсна комісія

Наказом управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради від 23.05.2019 р. №88 затверджено персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КП "ХМЛДЦ"

Науково-практична конференція інфекціоністів

16-17 травня 2019 року у м. Хмельницькому  відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів на тему: “Інфекційні хвороби і біобезпека”.

Оголошення про формування конкурсної комісії

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства "Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр" Хмельницької міської ради

«Захистимося разом: #вакцини діють!».

В Україні, за ініціативи ВООЗ, щорічно, починаючи з 2005 року, проводиться Європейський тиждень імунізації.