Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Новини

Увага! Дифтерія, Правець

За 10 місяців 2018 року в Україні зареєстровано 9 випадків захворювання на дифтерію (серед них 3 дітей та 6 дорослих) та 17 випадків захворювання на правець (5 дітей та 12 дорослих).

Медики підвели підсумки роботи у 2018 році

19 лютого відбулося засідання колегії управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради, на якому обговорено підсумки діяльності галузі за 12 місяців 2018 року.

Обережно Кір!

В Україні триває спалах кору – одного з найбільш заразних захворювань, відомих у світі. Ліків від кору не існує, єдиний надійний метод профілактики захворювання — вакцинація.

Чи потрібно платити за медичну послугу?

У липні 2019 року стартує другий етап медреформи, який торкнеться діагностики. Зокрема, за направленням сімейного лікаря, пацієнт гарантовано отримає понад 50 медичних послуг безкоштовно. В подальшому за інші – потрібно буде заплатити.

Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку відзначається щорічно 4-го лютого. Започаткований Паризькою хартією в 2000-му році, що була проголошена «Міжнародним союзом проти раку» UICC.

Тренінг для сімейних лікарів

30.01.19 року в актовому залі управління охорони здоров’я відбувся тренінг для сімейних лікарів м. Хмельницького на тему: «Виявлення та перенаправлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми».

Порядок відшкодування вартості лікарських засобів

Управління охорони здоров’я надає інформацію щодо порядку відшкодування вартості лікарських засобів (гормонотерапія) хворим на онкологічні захворювання молочної залози та передміхурової залози.

Установчі збори громадської ради

Установчі збори з формування громадської ради при управлінні охорони здоров’я відбудуться 01.02.2019 року

Тестуй! Лікуй! Не допусти!

Хмельничани можуть долучитися до Всеукраїнської акції «Не будь дитиною, пройди тест на ВІЛ»

Життя без насильства

Генеральна Асамблея ООН в 2000 році оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства