Управління охорони здоров'я
Хмельницької міської ради

Новини

У Хмельницькому розширюється мережа аптек, які працюють за програмою «Доступні ліки»

Впродовж травня до участі у Програмі приєдналися аптеки ТзОВ «Подорожник» ( вул. Подільська 73, А і вул. Курчатова, 1/1) та ТОВ "Медичний центр МТК" ( вул. Володимирська, 87/1 та проспект Миру, 46 ).

Аналіз проведення тижня безпеки дорожнього руху в медичних закладах міста

Відповідно до вимог наказу начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради від 16.03.2017 року № 76 «Про недопущення дорожньо-транспортних пригод у весняно-літній період 2017 року», попередження трагічним наслідкам при експлуатації санітарного та спеціального транспорту у весняно-літній період 2017 року, з 08 по 14 травня поточного року в ЛПЗ міста проводився «Тиждень безпеки дорожнього руху»

20 травня, Всесвітній день травматолога

Незважаючи на той факт, що в середньому людські ребра за рік роблять близько 5 мільйонів рухів, тільки для травматолога не секрет, що ключиця є кісткою, котра найбільш часто ламається.

19 травня, День боротьби з гепатитом

Перший Всесвітній День боротьби з гепатитом був ініційований у 2008 році. Ініціатором проведення Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом виступив Світовий Альянс з проблем гепатиту або World Hepatitis Alliance.

У МОЗ провели селекторну нараду з регіонами щодо ситуації із захворюваністю на кір

18 травня у Міністерстві охорони здоров’я України під головуванням заступника Міністра Оксани Сивак проаналізували ситуацію в державі щодо захворювання населення на кір.

16 травня 2017 року відбулась колегія управління охорони здоров’я

Згідно плану організаційних заходів управління охорони здоров’я 16 травня 2017 року в актовому залі Хмельницького міського перинатального центру (далі ХМПЦ) відбулась колегія управління охорони здоров’я.

17 травня, Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією

Перший Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертонією пройшов 14-го травня 2005 р.

12 травня, Всесвітній день медичних сестер

Вітаємо з професійним святом.

Ротавірусна інфекція (РВІ)

Гострі кишкові інфекції (ГКІ) є важливою проблемою охорони здоров’я, незважаючи на досягнуті успіхи в удосконаленні діагностики та лікувальної тактики.

Вакцинація - це найбільш ефективний захист від інфекцій

Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week) проводиться у другій половині квітня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).